• Školský časopis

• Školský časopis ZoŠkoVyMy

História školského časopisu začala 0. číslom v školskom roku 2008/2009.

Šéfredaktorkou a zakladateľkou sa stala Mgr. Marcela Križanová.

Redakčnú radu tvorili žiaci: Mária Balciarová 6.r., Jozef Bulka 5.r., Petra Derenčéniová 5.r., Kamil Dovala 5.r., Gabriela Fiľová 5.r., Mária Kocková 5.r., Michaela Kožiaková 5.r., Korina Slatinská 5.r. a Lýdia Turoňová 5.r.,

Tí zároveň vyskladali názov časopisu zo slov: zo školy, vy a my, ZŠ Vladimíra Mináča.

Doposiaľ vyšlo 30 čísel 2 až 3-krát v každom školskom roku.

Žiaci našej školy ponúkajú časopis po vyhlásení v školskom rozhlase žiakmi rozhlasového krúžku.

V každom čísle čaká na žiakov prekvapenie v podobe rôznych drobností - záložky, perá, ceruzky, samolepky, kalendáriky, rozvrhy, zľavový kupón, omaľovánky,.....

V súčasnosti je šéfredaktorkou Mgr. Anna Rudová.

Redakčnú radu v školskom roku 2018/2019 tvoria žiaci:    Denis Dovala 7.r., Petra Medveďová 5.r., Karolína Hendlová 5.r., Viktória Pavlove 5.r., Marek Korenik 7.A, Filip Pavlík 7.A

K nahladnutiu Vám ponúkame ukážky našich časopisov v elektronickej podobe:

č.1 2011/2012 (7,88 MB)

č.2 2008/2009 (3,32 MB)

č.1 2008/2009 (5,08 MB)

č.0 2008/2009 (3,99 MB)

Časopisy v tlačenej podobe nájdete v Pamätnej izbe Vladimíra Mináča.

10. výročie založenia a fungovania školského časopisu v školskom roku 2018/2019

Oslava 10. výročia založenia a fungovania školského časopisu ZOŠKOVYMY sa uskutočnila 23. novembra 2018 v krásne vyzdobenej školskej knižnici. Oslava bola spojená s tvorivou dielňou, kde šikovní žiaci mohli prezentovať svoju zručnosť a kreativitu. Samozrejme nechýbal prípitok, pieseň Veľa šťastia..., malé pohostenie, ktoré pripravili členovia krúžku HAMI- PAPI. Všetkým žiakom, ktorí sa doposiaľ na školskom časopise podieľali, aj tí, ktorí už nie sú žiakmi našej školy, posielame  na diaľku Ď-A-K-U-J-E-M-E !!!